OG Soft s.r.o.

Kariéra

Stabilní historie - jistota do budoucna...

Hledá se vývojář

Napsal(a)  Zveřejněno v Kariéra

Pokud umíš nebo chceš dělat sofware, a je to pro tebe nejlépe i zábava, je jedno jakou máš školu, přidej se k nám za slušných podmínek, rozhodně zde v regionu. Takový blbosti jako firemní telefon, notebook, stravenky jsou samozřejmostí.

Kdo jsme a co děláme?

Jsme stabilní tým s velkou množinou zákazníků, mezi které se řadí i giganti jako Lenovo, J&T Banka, Coca Cola a i další globálnější hráči, ale naší hlavní hračkou jsou vlastní Cloud a SaaS produkty, které používají malí i velcí. Stávající produkty nyní významně vylepšujeme a vytváříme několik nových. Máme hodně zajímavé práce a hledáme Programátory s ambicí směrem k pozici samostatného Analytika nebo rovnou Analytiky.

Neděláme nudná účetnictví, naše produkty mají na starosti >řízení procesů, řízení sítí a zařízení, monitoring zařízení, call centra, zpracování grafiky a pracujeme na UI pro mobilní zařízení.

Jaké jsou tu podmínky?

Vývojář moderních aplikací Všichni si tykáme, máme tu výbornou kávu zdarma, nádherný meetingový prostor, pro zaměstnance je k dispozici vlastní tělocvična a pracovní doba je flexibilní. Po nějaké době se přidávají dny dovolené navíc. Pokud někdo vymyslí, nebo udělá něco navíc, tak to oceňujeme jak potleskem :-), tak odměnou. V našem projektovém způsobu odměňování si dokážete vydělat velké částky k základní mzdě. Projektové odměny se mohou pohybovat v desítkách tisíc měsíčně.

Pohovor tě téměř nic nestojí ;-) a umíme nabídnout práci i pro absolventy, nabízíme další vzdělávání.

Pokud máš zájem, pošli životopis, odpovíme skutečně VŠEM.

Informace o pozici

  • OG Soft s.r.o.
  • M. R. Štefanika 264, Ústí nad Orlicí
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
  • Plat: 28 000 – 56 000 Kč/měsíc
  • Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • Domluv si pohovor na telefonním čísle +420 721 751 332 nebo na mailu boruchova@ogsoft.cz
Označeno v :
1702 Naposledy změněno pondělí, 04 březen 2019