Pro zákazníky

Kalendář akcí

Datum konání:
24.09.2020    13:00 - 16:00
Autor:
Lenka Ševčíková
Kalendář:
OG Soft / Pro zájemce / Semináře / ISP
Místo:

Posuňte poskytování internetu na vyšší level

Jste poskytovatelem síťových služeb (Internet, TV, IPTV, GSM, VoIP a dalších) a přemýšlíte o komplexním informačním systému? Přijeďte se podívat jak systém Mango ISP funguje v praxi!

Navštivte náš seminář, je ZDARMA. Systém můžete rychle a levně rozběhnout bez hardware a instalace. Ukážeme, jak efektivně evidovat zákazníky, vytvořit kompletní nabídku služeb/produktů a jak inkasovat platby. Dozvíte se jak je stejným systémem možné ovládat a monitorovat zařízení i celou síť, jak řídit řešení poruch či vyřizovat jiné požadavky Vašich zákazníků..... a budeme Vám k dispozici pro Vaše dotazy.

Proč preferujeme tuto formu prezentace? Vaším zájmem je to, aby se systém přizpůsobil Vašim potřebám. Je nutné jej proto implementovat. Poznat možnosti implementace konkrétního systému například formou nahlédnutí do dema je obtížné. Abychom Vám dokázali systém představit včetně jeho variability, je forma osobního setkání vhodná. Můžete nás také kontaktovat a prezentaci lze provést i u Vás. Prezentace v našem moderním školicím centru má výhodu v tom, že budete mít k dispozici všechny naše odborníky a během diskuse bude možné okamžitě popsat vhodná řešení pro Vaši organizaci.

Chutné občerstvení včetně domácích koláčků je zajištěno :-) a naše excelentní káva, včetně půvabné obsluhy, je samozřejmostí. Těšíme se na Vás!

Pro více informací volejte +420 777 125 314