Pro zákazníky

Kalendář akcí

Datum konání:
08.09.2022    - 09.09.2022   
Autor:
Lenka Ševčíková
Kalendář:
OG Soft / Pro zákazníky / Semináře / ISP
Místo:

Užijte si den v srdci Vysočiny!

Srdečně zveme naše zákazníky na OG Soft konferenci, která se bude konat 8. září 2022 v prostředí Balónového hotelu a pivovaru v malebné obci Radešín, která se nachází v srdci Vysočiny. Uprostřed lesů, na břehu rybníka najdete Balónový hotel, který vás překvapí svojí rodinnou atmosférou a umístěním v krásné přírodě. Radešín se nachází 12 km od Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě nebo Šiklova Mlýna.

ilustracni foto

Těšit se můžete na přínosné přednášky od nás a našich partnerů, celodenní občerstvení, prohlídku pivovaru včetně degustace piv a večerní posezení spojené s rautem.

Účast na konferenci je pro Vás samozřejmě zdarma*. Ale pozor, kapacita je omezena, tak neváhejte s registrací! Uzávěrka přihlášek do 20.8.2022. Potěší nás, pokud se rozhodnete zůstat i přes noc.

*Počet účastníků z jedné firmy je omezen na 2 osoby. Pokud máte zájem o vyšší počet, bude Vám naúčtován symbolický poplatek 990 Kč bez DPH.

Ubytování:

Ubytování je zajištěno přímo v Balónovém hotelu. Rezervaci si zajistíte výběrem dní v registračním formuláři níže. Myslete prosím na to, že rezervace ubytování je závazná.

Program:

připravujeme

 

Registrační formulář:

Špatné zadaný email
Špatně zadaný telefon
Špatně zadaný název společnosti
Invalid Input

cena ubytování se snídaní od 990,- / noc

Zvolte prosím, jestli se zúčastníte veřerního rautu.
Invalid Input
Zvolte prosím, jestli se zúčastníte veřerního rautu.
Invalid Input