Pro zákazníky

Zajímavosti

Pour féliciter 2018

Napsal(a)  Zveřejněno v Zajímavosti

V roce 2017 se ve společnosti OG Soft posunula kupředu obrovská spousta věcí, změn bylo opravdu hodně a věříme, že všechny k lepšímu.

Pro naše zákazníky je určitě nejlepší zprávou to, že jim dokážeme dodávat naši širokou škálu IT produktů stále kvalitněji a často levněji. Opravdu není mnoho firem, které dokážou vlastními silami realizovat tak komplexní škálu služeb.

Když se podívám na poslední zdařilé realizace webů, na novinky v našem unikátním informačním systému Mango nebo na vlastnosti virtualizačního produktu OG Cloud, tak cítím především hrdost. Nejsem ale hrdý na sebe, ale na naše skvělé pracovníky, do kterých jsme letos začali mnohem více investovat co se týká odměn a vzdělání, stejně jako jsme začali věnovat nemalý čas těm nejmladším IT talentům v našem regionu.

Takže jednoduše, VELKÝ DÍK našim zákazníkům a NEMENŠÍ DÍK našim zaměstnancům, za rok 2017.

Není to vlastně hrozně vzrušující mít možnost poslat takový vzkaz touto formou, založenou na nulách a jedničkách, které tvoří IT svět nás všech? Už si to ani neuvědomujeme, že jsou všude kolem nás, a ruku na srdce - bez nich by nebyl život takový jak ho dnes známe.

Jaroslav Kopecký, jednatel společnosti OG Soft s.r.o.

ilustracni foto

Nechte starosti s IT ve vaší organizaci na naší hlavu! Připravili jsem pro Vás tématické semináře, těšit se tak můžete na pravidelný přísun informací, novinek, zkušeností a nápadů z oblasti IT. Ušetřete čas i peníze díky efektivnímu IT!
699 Naposledy změněno úterý, 02 leden 2018
Kontaktujte našeho obchodníka
Petr Langr
Petr Langr
Poradenství a obchod
 langr@ogsoft.cz   +420 732 451 326
Přihlašte se k odběru novinek pro firmy