Postaráme se o vaše IT

Rádi řešíme celé IT komplexně a jsme v tom skvělí. Ale pokud potřebujete pokrýt pouze část svých IT potřeb, umíme vám nabídnout i jednotlivé produkty samostatně.

obrázek ICT

Jste tu správně, pokud řešíte:

ikona síť

Stovky zařízení a uživatelů v síti

Podporu firemního IT oddělení

ikona dolar

Celkové snížení nákladů na IT

ikona štít

Bezpečnost a digitalizaci

Co vám služba přinese?

obrázek firma

Máte velkou nebo malou firmu?

Umíme se plně přizpůsobit vašim potřebám. Nemáte IT oddělení a potřebujete plnou správu? Jasně - umíme! Vaše IT oddělení potřebuje ruce navíc nebo jen poradit v konkrétní oblasti? Pohoda! Máte externího ajťáka a ten potřebuje za sebou mít stabilní firmu, co ho podrží, aby mohl na dovolenou? Budeme spolupracovat i s ním. Stačí opravdu jen zavolat!

Jste škola nebo školské zařízení?

Umíme se poprat s tím, že máte v síti stovky uživatelů (žáků), a v budově kupu zařízení, která mohou být i sdílená. Zároveň víme, s jakými programy pracujete (Bakaláři, Škola Online...) a jaké situace řešíte, a díky tomu umíme zaškolit učitele nebo rychle pomoci, když se nedaří něco najít.

obrázek škola
obrázek město

Chcete někoho, kdo se vyzná v samosprávě měst a obcí?

Víme, že se u vás hodně dbá na bezpečnost a teče vám rukama kupa dokumentů. Slova jako GDPR nám nejsou cizí a víme, že čím více se doba digitalizuje, tím více dokumentů máte online. Zároveň se vyznáme v Geografických informačních systémech (GIS) a víme, že tyhle věci prostě musí fungovat. No a v neposlední řadě zvládneme spravovat i městskou síť nebo kabelovou televizi.

Náš ICT outsourcing je jiný!

Rádi pomůžeme tam, kde je potřeba, s tím, co zrovna potřebujete. Ano, umíme komplexní služby a rádi je děláme, ale pokud to není to co zrovna potřebujete, dovedeme vám nabídnout jednotlivé služby jako naceněné produkty. Cokoliv od virtualizace, přes mailing až po firemní síťařinu.

Dovedeme spolupracovat s vaším externím IT technikem.

Naceníme služby i jednotlivě podle vašich potřeb.

Naši zákazníci říkají

Odborníci ze společnosti OG Soft nám vysvětlili kompletní filosofii služby Google Workspace, provedli s námi několik konzultací a na základě nich nám celou službu nasadili včetně migrace původních mailů a dalších dat. Díky nim již dnes víme, že ochrana před spamem je pouze jeden z mnoha a mnoha přínosů Google Workspace, které nám OG Soft pomohl objevit.

Vladimír MŰLLER

Kovozal s.r.o.

„Řešení OG Router jsme pro připojení k Internetu vybrali kvůli bezpečnosti, vysoké dostupnosti a smluvním garancím.“

Marcel Skalický

Vedoucí ICT ACE Trade spol. s r.o.

Domluvte si konzultaci zdarma

Jaroslav Kopecký

náš odborník na ICT outsourcing

Jaroslav Kopecký

Domluvte si konzultaci zdarma

Jaroslav Kopecký

Jaroslav Kopecký

náš IT odborník