Najdete nás v Ústí nad Orlicí

Sídlo máme v Ústí nad Orlicí, ale jak naše kolegy, tak naše produkty najdete po celé republice. Součástí našeho sídla je i prodejna hardware.

OG Soft prodejna
ikona email

Obecný e-mail

info@ogsoft.cz

ikona telefon

Telefon na prodejnu

+420 468 000 100

ikona budova

otevírací doba

Po-Pá 8:30 - 16:00

Co můžete na prodejně vyřídit?

Servis PC

Nákup hardware

Konzultace

Plnění tonerů

Proč se k nám zastavit?

Nabízíme repasovaná PC a noteboky

Kromě nového hardware u nás najdete i repasy. Nakoupíte repasované počítače, jak pro domácnost tak do firmy a můžete se spolehnout že počítač bude prověřený, a perfektně nakonfigurovaný. Tohle se prostě vyplatí.

Vyčistíme a odvirujeme váš domácí počítač

Je váš počítač pomalý? Nefunguje už tak jako dřív? Počítač i váš notebook potřebuje pravidelnou údržbu. Vyčištění jak elektroniky, tak vašeho nainstalovaného systému by mělo probíhat pravidelně. My se vám o to postaráme!

Doplníme toner do vaší tiskárny

Tonery do tiskáren fakt umíme. Máme skladem nejlepší poměr ceny za výměnu toneru a rádi se o tuhle skvělou nabídku s vámi podělíme.

OG Soft prodejna
OG Soft e-shop s hardwarem

Náš e-shop s hardwarem

Spustili jsme eshop, na kterém leze online nakoupit naše zboží. Zatím je přístupný pouze pro vybrané zákazníky. Pokud byste chtěli eshop využívat, napište nám!

Naše kreativní centrum

Tady vznikají naše nápady a sem vás pozveme, pokud se budeme chtít sejít osobně. Sami se zde rádi potkáváme ať už na ranní kávu, nebo na pracovní poradu.

Hledáte jiný kontakt?