Produkty pro Firemní iT

Umíme přebrat kompletně celou správu IT, nebo vám pomoci třeba jen s částí, kterou zrovna řešíte. A jako externí ajťáci vám můžeme přinést celou řadu výhod.

obrázek počítač

Zabýváme se virtualizací serverů. Můžete využít naše řešení VPS, nebo virtualizovat vaše servery přímo ve vaší serverovně. A co víc, naše datové centrum můžete využít na řadu dalších služeb.

Proč si nechat pomoct s IT právě od nás?

ikona

Podpora

Získáte parťáka na telefonu, který vám poradí pokaždé, když se něco nebude dařit.

ikona pyramida

20 let zkušeností

Využijte naše bohaté zkušenosti a know-how.

ikona síť

OpenSource řešení

Můžete využít i řešení, které bude šetrné k vaší peněžence.

ikona štít

Smluvní garance

Máte jistotu, že služby poběží, jak mají. Vše monitorujeme a řešíme kritické problémy.

Správa IT pro firmy, školy a veřejný sektor

Zajistíme kompletní IT ve školách

Umíme se poprat s tím, že máte v síti stovky uživatelů (žáků), a v budově kupu zařízení která mohou být i sdílená. Zároveň víme, s jakými programy pracujete (Bakaláři, Škola Online...) a jaké situace řešíte. Díky tomu umíme zaškolit učitele, nebo rychle pomoci, když se nedaří něco najít.

Ve vaší firmě jsme doma

Umíme se plně přizpůsobit vašim potřebám. Nemáte IT oddělení a potřebujete plnou správu? Jasně - umíme! Vaše IT oddělení potřebuje ruce navíc nebo jen poradit v konkrétní oblasti? Pohoda! Máte externího ajťáka a ten potřebuje za sebou mít stabilní firmu co ho podrží aby mohl na dovolenou? Budeme spolupracovat i s ním. Stačí opravdu jen zavolat!

Města, obce - samospráva

Víme, že se u vás hodně dbá na bezpečnost a teče vám rukama kupa dokumentů. Slova jako GDPR nám nejsou cizí a víme, že čím více se doba digitalizuje, tím více dokumentů máte online. Zároveň se vyznáme v Geografických informačních systémech (GIS) a víme že tyhle věci prostě musí fungovat. No a v neposlední řadě zvládneme spravovat i městskou síť nebo kabelovou televizi.

obrázek počítač
obrázek router

Zasíťování pracovišť

Zajistíme bezpečný a garantovaný provoz firemní (nebo jiné) počítačové sítě a její připojení na internet bez omezení na jednu budovu. Můžeme propojovat mnoho různých pracovišť, prodejny, čerpací stanice či jiné technologické celky. Firemní data mohou bezpečně sdílet například lidé pracující z domu a podobně.

Propojíme snadno například celou síť prodejen.

Bezpečná síť a přistup pracovníků do této sítě z Internetu.

Garance chodu celé sítě a přehled o stavu všech jejich částí.

Google Workspace

Jsme certifikovaným Google partnerem pro prodej. Provedeme implementaci Google Workspace ve vaší firmě a zaškolíme pracovníky. Díky tomu hned od začátku využijete nové nástroje na 100 % a bez zbytečného tápání. Budeme se vám plně věnovat, dostanete lepší servis než od samotného Googlu.

Jsme certifikovaným Google partnerem pro prodej.

Garantujeme odezvu do následujícího pracovního dne.

Poskytneme vám počáteční i průběžná školení.

obrázek Google Workspace

Pomůžeme vám s výběrem, dodávkou, servisem a nasazením hardwaru.

Profesionální a spolehlivý servis hardware (i software) je pro nás důležitější než jeho samotný prodej. I proto si nás společnosti IBM i Lenovo vybraly jako svého přímého servisního partnera.

Naši zákazníci říkají

„Služba OG router nám bezpečně a spolehlivě spojuje téměř 100 poboček našich prodejen, čerpacích stanic, velkoskladu a ředitelství.“

Libor Unzeitig

vedoucí IT - Konzum, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

„Propojení prvního a druhého stupně naší školy i připojení na Internet nám již řadu let zajišťuje řešení OG Router.“

Radek Škarka

Ředitel Základní školy Ústí nad Orlicí

"OG Soft pro naše lyžařské centrum implementoval službu Google Workspace. Implementace proběhla bez problémů a s následnou podporou jsme také velmi spokojeni."

Jan Duffek

Ski centrum Říčky

Pojďme to odstartovat

Jaroslav Kopecký

náš odborník na IT

Jaroslav Kopecký

Pojďme to odstartovat

Jaroslav Kopecký

Jaroslav Kopecký

náš IT odborník

Často se nás ptáte

Je tu hodně pojmů, co vlastně v IT děláte?

Jsme totiž velmi všestranní. A navíc dovedeme jednotlivé kroky naceňovat samostatně. Know-how máme pro celý ICT outsourcing, ale běžně dodáváme do firem a obcí pouze konkrétní služby abychom vypomohli místnímu IT odborníkovi.

Musíme být z Pardubického kraje abychom vás mohli kontaktovat?

Určitě ne! Je pravda, že některé služby jsou vázané na dojezdovou vzdálenost, ale dnes se již mnoho služeb dá servisovat vzdáleně. Například naši Proxmox Virtualizace provozujeme u zákazníků po celé republice.