Nepotřebujete mega serverovnu ani cloud

Stačí vám 3 servery a virtualizace postavená na technologiích Proxmox a CEPH.

Kontaktujte nás
Celé VPS lze velmi rychle obnovit. Z každé zálohy můžete prohlížet a obnovovat i jen konkrétní vybrané soubory. Díky inkrementálnímu zálohování probíhá zálohování rychleji a bez výrazného zpomalení serverů během dne.
Když vypadne hardwarový server, datová úložiště pracují bez přerušení. VPS je velmi rychle restartován na jiném HW stroji a jeho přístupnost je tak nedotčena. Redundantně nastavené stroje jsou tak připraveny zastoupit práci nefunkčního do doby, než proběhne oprava.
Naše řešení patří k těm nejvýhodnějším i po započítání všech souvisejících nákladů (licence, cena hardwaru, instalace, správa, servisní zásahy). Licence patří k těm nejlevnějším na trhu, HW si můžete zvolit sami, nebo použít stávající či repasovaný. O instalaci a správu se postaráme my.
Garantujeme chod serverů, jejich monitoring a řešení kritických problémů. Můžete se spolehnout i na to, že případných oprav a upgradů si ani nevšimnete, protože je provedeme automaticky, jakmile budou potřeba.
Veškerá data jsou uložena přímo ve vaší serverovně. Máte je tedy plně pod kontrolou a nevystavujete se riziku úniku nebo ztráty dat v případě selhání nebo napadení nějaké třetí strany.

Proč virtualizace od OG Soft?

Vaše servery a služby běží bez přerušení.

Dostanete svého vlastního IT kouzelníka, který nastaví všechno podle vašich přání a navíc provede kompletní zapojení. Smluvně vám garantujeme chod serverů, jejich monitoring a řešení kritických problémů.

Vše běží na vašem hardware.

Nezáleží na tom, jestli máte pro hardware připravenou chlazenou místnost, nebo jsou v racku ve vaši kanceláři. Lámat hlavu s tím, kdo všechno má k datům přístup, si nemusíte. Navíc v případě výpadku jsou redundantně nastavené stroje připraveny zastoupit práci nefunkčního do té doby, než proběhne oprava.

Prostě skvělý poměr cena/výkon.

S naší virtualizací prokazatelně ušetříte. Licence patří k nejlevnějším na trhu a zároveň nemusíte kupovat nejnovější hardware ani zařizovat serverovnu. Naše virtualizace šetří vaši peněženku i nervy z neočekávaných výpadků.

Nechte si od nás spočítat kolik ročně ušetříte!

Pošlete nám zprávu

Výkonná a Spolehlivá Virtualizace díky proxmoxu

Proxmox je vysoce výkonná a flexibilní virtualizační platforma navržená pro současná datová centra a podnikové prostředí.

Dostanete k dispozici rozsáhlé funkce pro zálohování a obnovu dat, což zvyšuje bezpečnost a dostupnost aplikací i dat. Je ideální volbou pro organizace a pro malé či střední podniky.

Produktový list

Virtualizace od OG soft

Balíčky

Topka
Tak akorát
Záklaďák
Záloha serverů a dat
Jednoduchá správa
Škálovatelnost
Garance chodu
Počet fyzických strojů
až 6
3
1
On-site zprovoznění
32 hodin v ceně
24 hodin v ceně
8 hodin v ceně
Správa a servis
12 hod/rok v ceně
8 hod/rok v ceně
3 hod/rok v ceně
Maximální objem RAM
bez omezení
bez omezení
128 GB
Maximální počet VPS
bez omezení
bez omezení
6
Jsme také schopni sestavit balíček, který bude exkluzivně pro vás. Napište nám své potřeby a my připravíme řešení na míru.

Získejte konkrétní nabídku přímo vám na míru!

“Rád vám poradím a úplně zdarma spolu s vámi proberu, co přesně potřebujete.”

Hodí se virtualizace od OG Soft pro vás ?

Pokud odpovídáte ano, pomůžeme vám, stejně jako jsme pomohli společnostem níže.

Produktový list

Virtualizace od OG soft