Virtualizujte na vlastních serverech

Stačí vám 3 servery a virtualizace postavená na technologiích Proxmox a CEPH.

obrázek Virtualizace od OG Soft

Jste tu správně, pokud řešíte

ikona budova

Zálohování celých VPS

Celé VPS lze velmi rychle obnovit. Můžete prohlížet a obnovovat i jen konkrétní vybrané soubory. Inkrementální zálohování je rychlé a nezpomaluje servery během dne.

ikona bomba

Prevence katastrof

Když vypadne hardwarový server, datová úložiště pracují bez přerušení. VPS je velmi rychle restartován na jiném HW stroji a jeho přístupnost je tak nedotčena.

ikona dolar

Náklady na provoz

Naše řešení patří k těm nejvýhodnějším i po započítání všech souvisejících nákladů. HW si můžete zvolit sami, nebo použít stávající či repasovaný. O instalaci a správu se postaráme my.

ikona

Zaručený chod

Garantujeme chod serverů, jejich monitoring a řešení kritických problémů. Můžete se spolehnout, že případných oprav a upgradů si ani nevšimnete, protože je provedeme automaticky.

Proč virtualizace od OG Soft?

Vaše servery a služby běží bez přerušení

Dostanete svého vlastního IT kouzelníka, který nastaví všechno podle vašich přání a navíc provede kompletní zapojení. Smluvně vám garantujeme chod serverů, jejich monitoring a řešení kritických problémů.

Vše běží na vašem hardware

Nezáleží na tom, jestli máte pro hardware připravenou chlazenou místnost, nebo jsou v racku ve vaši kanceláři. Lámat hlavu s tím, kdo všechno má k datům přístup, si nemusíte. Navíc v případě výpadku jsou redundantně nastavené stroje připraveny zastoupit práci nefunkčního do té doby, než proběhne oprava.

Prostě skvělý poměr cena/výkon

S naší virtualizací prokazatelně ušetříte. Licence patří k nejlevnějším na trhu a zároveň nemusíte kupovat nejnovější hardware ani zařizovat serverovnu. Naše virtualizace šetří vaši peněženku i nervy z neočekávaných výpadků.

obrázek server

Nechte si od nás spočítat, kolik ročně ušetříte!

Výkonná a spolehlivá virtualizace díky proxmoxu

Proxmox je vysoce výkonná a flexibilní virtualizační platforma navržená pro současná datová centra a podnikové prostředí.

Dostanete k dispozici rozsáhlé funkce pro zálohování a obnovu dat, což zvyšuje bezpečnost a dostupnost aplikací i dat. Je ideální volbou pro organizace a pro malé či střední podniky.

obrázek Proxmox

Balíčky

Záklaďák
1 fyzický stroj
8 hodin na zprovoznění
3 hod/rok servisu v ceně
Maximum 128 GB  RAM
Maximum 6 VPS
Tak akorát
3 fyzické stroje
24 hodin na zprovoznění
8 hod/rok servisu v ceně
Neomezená  RAM
Neomezený počet VPS
Topka
6 fyzických strojů
32 hodin na zprovoznění
12 hod/rok servisu v ceně
Neomezená  RAM
Neomezený počet VPS

Jsme také schopni sestavit balíček, který bude exkluzivně pro vás. Napište nám své potřeby a my připravíme řešení na míru.

Získejte konkrétní nabídku přímo vám na míru

Jaroslav Kopecký

náš odborník na Virtualizaci

Jaroslav Kopecký

Získejte konkrétní nabídku přímo vám na míru

Jaroslav Kopecký

Jaroslav Kopecký

náš odborník na IT