Google kalendář a Mango, jde to snadno

Pro vaši efektivnější práci jsme připravili oboustranné propojení Google kalendáře s IS Mango. Kalendář, úkoly i schůzky tak budete mít snadno dostupné na všech vašich zařízeních. Použití je maximálně jednoduché a snadno tak sladíte plánování termínů. Práce v terénu se tak stane mnohem jednodušší. Manažeři získají okamžitý přehled a nástroj k rychlému plánování. Technici se zase obratem dozvědí o zadaných úkolech, změnách i stornech. Všechny zadané informace mezi Mangem a Google kalendářem se oboustranně přenáší během okamžiku.

Co je to Google kalendář a jaké má funkce

Většina z vás se s Google kalendářem již jistě setkala. Jedná se o bezplatnou webovou aplikaci pro organizaci času, která vám umožní udržet krok se všemi důležitými událostmi vašeho života. Nabízí vám službu pro správu času, setkání, událostí, výročí a úkolů. Umožňuje vytváření, úpravu a sdílení i několika kalendářů a je propojitelná s dalšími službami Google, jako služba elektronické pošty Gmail a Disk Google. V rámci G-Suite umožňuje efektivní správu času napříč celou organizací.

Je pohodlné mít své pracovní i osobní záležitosti snadno dostupné.

Jak provést synchronizaci

Je to opravdu jednoduché. Synchronizaci s Google si v Mango aktivujete jedním tlačítkem (ikonou) G v kalendáři. Poté následuje jednoduchý proces na straně Google, kde se uživatel přihlásí (pokud ještě není) do Google účtu a schválí přístup Mango do kalendáře Google. Od této chvíle jsou veškeré úkoly uživatele automaticky synchronizovány z/do Google kalendáře nazvaného Mango (pokud neexistoval, automaticky se vytvoří). Synchronizaci není nutné aktivovat opakovaně, provádí se až do okamžiku kdy je případně uživatelem zrušena. Synchronizace probíhá okamžitě po provedení jakékoliv změny, a to jak na straně Google tak i na straně Mango. Stejně tak jsou veškeré změny okamžitě promítnuty do prohlížečů daných uživatelů, takže ti pak vidí změny přímo na obrazovce do několika vteřin od jejich provedení.

Tady najdete kompletní sadu kontaktů

Mohlo by vás také zajímat: